טבעת אירוסין קלאסית : מה שבטוח בטוח

מה עושים כאשר לא יודעים איזו טבעת אירוסין לקנות? הולכים על קלאסית. כי קלאסית זה תמיד מרגש , זה תמיד יפה , וגם זול!

לפעמים, כאשר  מעונינים לרכוש טבעת אירוסין , המגוון הרחב יכול לבלבל אותנו לגמרי. החל מטבעות אירוסין מעוצבות , טבעות אירוסין טוויסט , טבעות אירוסין קלאסיות וטבעות אירוסין שקועות.  סגנון הטבעת הוא עניין חשוב מאוד, וכאן המקום להדגיש, כי הטעם של גברים הוא שונה לחלוטין מזה של נשים. כלומר  טבעת אירוסין שיפה בעיני הגברים  עבור אשה , אינה בהכרח יפה בעבור אותה האשה . באופן כללי , הטבעם של נשים באופנה הוא שונה לחלוטין משל גברים. כך, שלמעשה בחירת טבעת אירוסין ללא עזרת האשה לה אנו רוצים לקנות את הטבעת יכולה להיות קשה ומתסכלת.

לכן , רצוי ללכת עם חברה או קרובת משפחה של האשה, על מנת להיות בטוחים יותר . יחד עם זאת, אם הדבר אינו מתאפשר ,או, לחילופין קרובת המשפחה לא בטוחה מהו סגנון הטבעת , רצוי מאוד  ללכת על הכיוון הקלאסי. טבעות אירוסין קלאסיות ,היו ותמיד יהיו באופנה, ולרוב מעלות קונוטציות חיוביות . זאת כיוון שלאורך ההיסטוריה, טבעות אירוסין קלאסיות כמעט ולא השתנו , כך שמאז היותנו ילדים , ידענו שטבעת יהלום היא טבעת אירוסין קלאסית . אפילו באיורים המופיעים בסיפורי אגדות ילדים , אודות נסיכה ונסיך שמציע לה, הטבעת היא קלאסית . בנוסף , טבעות אירוסין קלאסיות הן לרוב בעלות מראה עדין ואלגנטי ,ומשקפות את התכונות הנ"ל, מה שגורם לנשים להתחבר אליהן בקלות רבה מאוד.

טבעות אירוסין קלאסיות מאופיינות לרוב ביהלום מרכזי אחד , המשובץ על גבי הטבעת באמצעות ארבע שיניים . רוחב הטבעת הוא בינוני ; לא עבה מידי ולא דק מידי . בצידי הטבעת לעיתים משובצים שורות של יהלומים קטנים . הטבעת עצמה, לרוב בעלת מראה מעוגל ,וצבע הזהב יכול להיות לבן או צהוב .נדגיש נאמר כי הסגנון הקלאסי ביותר, אך כמובן שקיימים סגנונות נוספים הנחשבים אף הם לקלאסיים , אבל המאפיין העיקרי של טבעת אירוסין קלאסית הוא טבעת  בעלת יהלום מרכזי ללא עיצוב מיוחד בצידי הטבעת. כלומר הטבעת עצמה יכולה להיות מעט מדורגת ברוחב או מוגבהת יותר , אך העיקרון זהה. 

כאמור ,בסגנון קלאסי זה ישנו יתרון גדול ,והוא למעשה "פוטר" אותנו מכאבי ראש מיותרים. טבעת אירוסין קלאסית אינה זרה לאף אחת ותמיד מעלה זיכרונות טובים , כך שלמתקשים בבחירת הטבעת- יש פיתרון  נוח ומתאים : טבעת קלאסית .