מבצע!
שרשרת פנינים ורודה ,6.5 ממ
רק ב 350 ש"ח , כולל תעודת מקוריות
(צבע ומקור הפנינים טבעי ואמיתי)
מבצע לכלה
שרשרת פנינים לכלה לבנה קלאסית + סוגר זהב 14K רק ב 650 ש"ח

מבצע- סט מדהים

שרשרת פנינים מדהימות+עגילי פנינה
רק
988 ש"ח
 
ברוכים הבאים למרגלאן-עולם הפנינים

חברתנו מתמקדת בייבוא ויצוא של פנינים אמיתיות,באיכות  הגבוהה ביותר,תוך מתן היצע רחב ביותר . כמו כן, החברה מוכרת פנינים גם ללקוחות פרטיים,בנוסף לחנויות תכשיטים ברחבי הארץ. ברשותנו קיימים עיצובים רבים ומגוונים, 
המשלבים זהב,יהלומים כסף ופנינים. בנוסף לאתר, ניתן לבוא אלינו ולראות ולהתרשם מדגמים נוספים של תכשיטים,
בתוך אולם התצוגה שלנו ,הממוקם באזור מתחם הבורסה ,רמת גן. על מנת לאפשר ללקוח חווית קניה נעימה ובטוחה, תוכלו למצוא באתר זה מידע עצום ומגוון אודות קביעת איכותם של יהלומים  ופנינים,כמו גם אמצעים ,אשר באמצעותם תוכלו להבחין ולקבוע את איכות ומחיר הפנינים.
כמו כן תוכלו להתעדכן באתר זה אודות אופנות  ומגמות בתכשיטי פנינים,יהלומים ,ועוד.


     

      
 

הפנינה ,היא אבן החן היחידה בטבע  אשר לה מאפיינים אורגניים,ולכן קרויה אבן חן "חיה".לכן היא נחשבת לבעלת אנרגיה קסומה ,נשית ,ועדינה.כיום, פנינים אמיתיות מוגדרות כיום כ"פנינים מתורבתות" כאשר המאפיין הקובע את אמיתותן הוא למעשה  ,הזמן שבו הן גדלו בתוך אותה צדפה. זמן הגידול משתנה בין סוגי הפנינים, אך לרוב נע בין 2-7 שנים לכל פנינה. כיום, כל הפנינים בעולם ,המיועדות לשיבוץ בתכשיטים,הינן מגידולים בחוות המיועדות לכך. נדגיש, כי ישנם מחרוזות פנינים הקרויות "אם הפנינה" ,ולמעשה אינם פנינים, ומחירם בהתאם.לכן חשוב מאוד לבדוק  לפני כל קניה , האם הפנינים הם אמיתיות ואיכותיות. כיוון שכיום , לאדם הממוצע קשה לדעת ולהבין מה בדיוק הוא קונה, כתבנו באתר זה מספר מדריכים  המיועדים לקביעת ערך וזיהוי של פנינים. ערכן של הפנינים משתנה על פי צבען, פני השטח שלהם,גודלן ,וכמובן המאפיין החשוב ביותר : הברק. ברק הפנינים נחשב ליוצא דופן ושובה עין ,במיוחד כאשר הפנינים הם איכותיות.לכן ,חשוב לבדוק האם לפנינים שאנו קונים יש ברק וחיים,או הן נטולות ברק ויופי.בהיעדר יכולת השוואה , פיתחנו עבור הלקוח מדריך גם בנושא זה, אשר יוכל לעזור ללקוח להבחין  ולקבוע את רמת הברק של הפנינים.